Start >> GOK Biały Dunajec >> Zajęcia warsztatowe

Trzydniowe warsztaty warcabowe dla dzieci i młodzieży

Gminny Ośrodek Kultury w Białym Dunajcu zaprasza dzieci i młodzież na trzydniowe warsztaty warcabowe, które odbędą się w dniach 3-5 czerwca 2024 r. w godz. 16:00 - 17:30. Warsztaty poprowadzi Zbigniew Myszuk.

Podczas zajęć przeprowadzimy zapisy do X Ogólnopolskiego Turnieju Juniorów o Puchar Tatr w warcabach oraz Mistrzostw Polski dzieci w warcabach 100-polowych, które rozegrane zostaną w Białym Dunajcu w dn. 7-9 czerwca. Gorąco zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na wielkanocne warsztaty decoupage

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców na wielkanocne warsztaty decoupage, które odbędą w naszym ośrodku w dniach 19 i 21 marca (wtorek i czwartek) w godz. 16:00-19:00. Zajęcia poprowadzą Monika Stachowiec i Bożena Świderska-Środa.

Warsztaty modelowania i druku 3D dla dzieci i młodzieży

Za nami warsztaty modelowania i druku 3D dla dzieci i młodzieży z gminy Biały Dunajec, które przeprowadziliśmy w naszym ośrodku w okresie ferii zimowych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zajęciach. Zamieszczamy krótką relację fotograficzną z warsztatów.

Nagrody i wyróżnienia dla podopiecznych Gminnego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu

Napłynęły do nas wspaniałe wieści z Tatrzańskiego Centrum Kultury "Jutrzenka" w Zakopanem, organizatora XX Konkursu Plastycznego pt. "W poszukiwaniu Aniołów”. Miło nam ogłosić, że w gronie laureatów znaleźli się nasi podopieczni. Ogromne brawa dla dzieci i ich instruktorek: Moniki Stachowiec i Bożeny Świderskiej-Środy. Poniżej prezentujemy nagrodzone i wyróżnione prace, które zostały nadesłane na konkurs z naszego ośrodka. Fot. TCK Jutrzenka.

Ferie z GOK i Biblioteką w Białym Dunajcu

Dzieci i młodzież serdecznie zapraszamy na feryjne zajęcia zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na plakacie. Informujemy, że wszystkie zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą w siedzibie GOK i Biblioteki przy ul. Jana Pawła II 363 w Białym Dunajcu (za wyjątkiem poniedziałkowych i czwartkowych zajęć z rzeźby w godz. 10:00-12:00 w Szkole Podstawowej  Gliczarowie Dolnym). Więcej informacji pod numerami tel. 18 20 01 690 (wew. 21), 18 20 73 898. Gorąco zapraszamy!

Świąteczne warsztaty wykonywania ozdób choinkowych metodą decoupage

Święta zbliżają się wielkimi krokami! Z tej okazji w Gminnym Ośrodku Kultury w Białym Dunajcu oraz w szkołach w Gliczarowie Dolnym i Sierockiem zorganizowano warsztaty bożonarodzeniowe, podczas których dzieci przygotowywały bombki choinkowe w technice decoupage. Pomysłowość i twórcza inwencja wszystkich uczestników zaowocowała stworzeniem pięknych świątecznych dekoracji. Gratulujemy. Warsztaty prowadziła Monika Stachowiec. Dziękujemy.

Czerwca 2024
 Pon  Wto  Śro  Czw  Pią  Sob  Nie